Зона Юг: „Балкански“ със загуба в Търговище

Футболистите на „Балкански“ претърпяха четвърта загуба от начало на сезона във футболна Зона Юг. В срещата от 8-ия кръг от първенството играна на 6 октомври в Търговище димитровградчани загубиха от отбора на „Пчиня“ с резултат 2:1 (1:0).

Голмайстори за домакините бяха Петрович в 3-ата минута от дузпа и Демич в 56-ата, докато единственото попадение за гостите от Димитровград отбеляза Давидович в 69-ата минута на мача.

„Балкански“ заема 11-о място във временното класиране с 10 спечелени точки. В следващата рунда димитровградските футболисти ще посрещнат идващия уикенд в Спортен комплекс „Парк“ отбора на „Йединство“ /Горно Стопанье/, който в този кръг претърпя тежка загуба от „Вранска баня“ със 6:0.