КТМ „Цариброд“ загуби от лидера „Топличанин 2“ с 4:1 гейма

В предпоследния кръг от първенството на Регионална лига по тенис на маса „Ниш – А1“, състезателите на Клуба по тенис на маса „Цариброд“ претърпяха домакинска загуба от отбора на „Топличанин 2“ /Прокупле/ с 4:1 гейма. Мачът бе игран в спортната зала в Цариброд на 17 март.

Единствената победа за домакините записа Александър Соколов, който надделя с 3:2 гейма над Милинко Дробнякович. Соколов пък загуби от Душан Вукоевич със идентичен резултат. Загуби за царибродчани отбелязаха още Ненад Стоянов срещу Неманя Илич (2:3) и Милинко Дробнякович (0:3) и Зоран Василов срещу Душан Вукоевич (2:3).

В последния кръг на сезона КТМ „Цариброд“ гостува в Босилеград на отбора на „Младост“. Мачът ще бъде игран през идния уикенд.