Praznik karatea u Bosilegradu

   Karate sekcija sportskog društva “Mladost“ iz Bosilegrada organizovala je klupski karate turnir na kome je učestvovalo 27 od 35 članova karate sekcije. Takmičenje je održano u katama i borbama pojedinačno i ekipno (za poletarce, pionire, nade i kadete). Po rečima trenera Vladimira Petrovića, ovo takmičenje je kontrolnog tipa sa ciljem da se vidi pojedinačno koliko je ko napredovao u radu.

24

   Po završetku takmičenja predsednik S.D. “Mladost“ Vladica Manasijev i zamenik predsednika opštine Bosilegrad Stefan Stojkov uručili su diplome i medalje za sve takmičare, kao i pehare za ekipne nastupe u katama.

25

   Plasman po kategorijama:

   Kate ekipno 2005/2006

  1. Prvo mesto: Tošev Sara, Stoimenov Bratislav, Mladenov Viktorija
  2. Drugo mesto: Stoimenov Isidora, Petrunov Vladislava, Petrunov Isidora
  3. Treće mesto: Mitkov Natalija, Kostov Ivana, Ivanov Martina

   Kate ekipno 2003/2004

  1. Prvo mesto: Bojkov Tamara, Zaharijev Vanesa, Bojkov Anđela
  2. Drugo mesto: Ivkov Kristina, Ivanov Ivana, Jovanović Sanja

   Kate ekipno 2002/2001

  1. Prvo mesto: Bojkov Tamara, Zaharijev Vanesa, Bojkov Anđela
  2. Drugo mesto: Kostov Bojana, Mladenov Marija, Savić Nemanja
  3. Treće mesto: Bojkov Maja, Zaharijev Anđela, Ivanov Jelena

   U katama pojedinačno:

   2009 M/Ž

  1. Petrunov Isidora
  2. Andonov Dario

   2006/2005 Ž

  1. Mladenov Viktorija
  2. Stoimenov Isidora
  3. Kostov Ivana
  4. Tošev Sara
  5. Ivanov Jelena
  6. Petrunov Vladislava

   2004 Ž

  1. Jovanović Sanja
  2. Ivanov Martina
  3. Ivanov Ivana
  4. Ivkov Kristina

   2005 M/Ž

  1. Stoimenov Bratislav
  2. Stoimenov Isidora

   2009 M/Ž

  1. Petrunov Isidora

   2003 Ž

  1. Zaharijev Anđela
  2. Georgijev Gabrijela
  3. Ivanov Katarina
  4. Bojkov Aleksandra

   2002 Ž

  1. Georgijev Ljubica
  2. Bojkov Maja
  3. Dojčinov Aleksandra
  4. Bojkov Nena

   2001 Ž

  1. Zaharijev Vanesa
  2. Bojkov Tamara
  3. Bojkov Anđela

   2001/1999. M/Ž

  1. Savić Nemanja
  2. Mladenov Marija

   U borbama pojedinačno plasman

   2002 Ž

   1. Bojkov Maja

   2. Bojkov Nena

   3. Ivanov Ivana

   2001/1999 Ž

  1. Mladenov Marija
  2. Savić Nemanja
  3. Bojkov Anđela

   2005 M/Ž

  1. Stoimenov Bratislav
  2. Bojkov Maja

Izvor i foto: Sportsko društvo “Mladost”