Dobrom igrom do pobede – FK „Mladost“ bolji od „Vihora“

Fudbaleri „Mladosti“ pobedili su sa 3:2 ekipu „Vihor“, u utakmici 6. kola Pčinjske okružne lige, koja je odigrana u nedelju 2. oktobra na stadionu Peskara u Bosilegradu preko oko 200 gledalaca. FK „Mladost“ je veoma dobrom igrom u drugom delu utakmice rešio pitanje pobednika, pošto je do samog kraja imao prednost.

38

Prvi gol na utakmici za zeleno-bele postigao je Goran Stojkov u 20. minutu, međutim pred sam kraj prvog poluvremena u 41. minutu protivnik je izjednačio golom Ristića. U drugom delu meča domaća ekipa je povela u 55. minutu preko Miroslava Georgieva, a Ljubomir Dinov je golom iz penala u 68. minutu udvostručio vođstvo za ekipu „Mladosti“. Konačan rezultat svojim drugim golom postavio je Ristić u 84. minutu.