„Младост“ Босилеград в серия от победи

Футболистите на „Младост“ надиграха като гости с резултат 2:1 отбора на „Трешнйевка“ от Лопардинци, в мача от 15 кръг на Пчинска окръжна лига. Зелено-белите излезоха напред в резултата още в 7 минута с попадение на Дончич, докато на 2:0 покачи Йорданов в 34 минута на мача. Единственият гол за домакините отбеляза Стоянович в 50 минута. След три поредни победи, „Младост“ се изкачи на таблицата и в момента заема 4 място във временното класиране с 31 спечелена точка.

В последната среща от есенната част на първенството, футболистите на „Младост“ приемат в неделя на 4 декември отбора на „Терноци“. Мачът на стадион „Пескара“ е насрочен за 13:00 часа.

Състав на Младост: Н. Талески, Г.Стойков, Д. Иванов, А. Тасев, М. Васев, М. Георгиев, А. Захариев, Н. Йорданов, Ж. Дончич, А. Динов, И. Янкович.

Резерви: Д. Николов, Б. Рангелов, В. Владимиров и Л. Динов