Fudbal – Pčinjska okružna liga: Bosilegradska „Mladost“ nastavlja sa pobedama

Fudbaleri „Mladosti“ iz Bosilegrada pobedili su 29. oktobra na gostujućem terenu ekipu „Pavlovca“ iz istoimenog mesta rezultatom 4:1 (1:1), u meču devetog kola Pčinjske okružne lige.

Zeleno – beli su došli do vođstva u 10. minutu preko Jojića, da bi Jovanović u 40. minutu doneo izjednačenje „Pavlovcu“. U drugom poluvremenu „Mladost“ preuzima inicijativu na terenu i do kraja utakmice postiže još tri gola. Svojim drugim golom na meču Jojić u 60. minutu donosi novu prednost gostima iz Bosilegrada, a Ignjatović golovima u 75. i 84. minutu postavlja konačnih 4:1.

Nakon devet odigranih kola „Mladost“ je lider na tabeli sa 25 osvojenih bodova, a u narednom kolu bosilegradski fudbaleri su slobodni.

Sastav ekipe “Mladosti“: Pavle Gašević, Milan Ignjatović, Goran Stojkov, Aleksandar Tasev, Miroslav Vasev, Miroslav Georgiev, Milan Tasić, Igor Cvetkov, Mihajlo Jojić, Mitar Petrović, Ivan Ljubić
Rezerve: Boris Čipev, Ljubomir Dinov, Danijel Ivanov