Ранджелов и Чирич донесоха трите точки на „Балкански“ на старта на футболното първенство в Зона Юг

Футболистите на „Балкански“ стартираха новия сезон във футболна Зона Юг с победа срещу „Вранска баня“ с резултат 2:0 (2:0). Точни за димитровградчани бяха Никола Ранджелов в 29-ата и Никола Чирич в 32-ата минута на срещата. Мачът бе игран на 18-ти август т.г. na стадиона в Спортен комплекс „Парк“ в Димитровград.

Домакините бяха по-добрия отбор на терена и заслужено записаха победа. През първото полувреме Балкански атакуваше, пропусна няколко добри положения за гол, сред които бе и 11-метровия наказателен удар в 15-ата минута, който не реализира Саша Васов. В рамките на само три минути, от 29-ата до 32-ата, бе решен крайния победител в срещата. Първото попадение за Балкански реализира Ранджелов, а второто бе дело на Чирич. През второто полувреме димитровградския отбор запази преднината си и спечели трите точки в първия си мач от първенството.

В следващия кръг от първенството на Зона Юг възпитаниците на Небойша Рангелов ще гостуват в Медошевац на отбора на „Младост“.