U 14. kolu Zone Jug fudbaleri „Balkanskog“ dočekuju u subotu 12. novembra na stadionu u Sportskom centru Park u Dimitrovgradu ekipu „Vranjske Banje“. Nakon 13 odigranih utakmica „Balkanski“ zauzima osmo mesto na tabeli sa 17 osvojenih bodova, dok je „Vranjska Banja“ deseta sa dva boda manje. Meč u Dimitrovgradu počinje od 13:30 časova.
Tabela – Zona Jug
1 | Budućnost (P) | 13 | 11 | 2 | 0 | 39 | 8 | +31 | 35 | ||
2 | Budućnost (O) | 13 | 9 | 3 | 1 | 33 | 7 | +26 | 30 | ||
3 | Pčinja | 13 | 8 | 1 | 4 | 30 | 18 | +12 | 25 | ||
4 | Pusta reka | 13 | 7 | 1 | 5 | 23 | 23 | 0 | 22 | ||
5 | OFK Brzi Brod | 13 | 5 | 6 | 2 | 24 | 20 | +4 | 21 | ||
6 | Jedinstvo (GM) | 13 | 5 | 3 | 5 | 15 | 22 | -7 | 18 | ||
7 | GFK Dubočica | 13 | 5 | 2 | 6 | 28 | 22 | +6 | 17 | ||
8 | Balkanski | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 | 28 | -10 | 17 | ||
9 | Lužnica | 13 | 4 | 4 | 5 | 21 | 26 | -5 | 16 | ||
10 | Vranjska Banja (-3) | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 | 17 | +4 | 15 | ||
11 | Morava (VH) | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 | 20 | 0 | 15 | ||
12 | Ropotovo | 13 | 3 | 5 | 5 | 23 | 25 | -2 | 14 | ||
13 | Sloga (L) | 13 | 3 | 4 | 6 | 16 | 23 | -7 | 13 | ||
14 | Nebeski andjeli | 13 | 3 | 3 | 7 | 16 | 27 | -11 | 12 | ||
15 | Mladost (M) | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 | 27 | -14 | 12 | ||
16 | Jedinstvo (P) (-1) | 13 | 1 | 1 | 11 | 14 | 41 | -27 | 3 |
Parovi 14. kolo – Zona Jug
Subota:
Lužnica – Jedinstvo (P)
Sloga (L) – Budućnost (O)
Pčinja – Jedinstvo (GM)
Balkanski – Vranjska Banja
Nedelja:
Morava (VH) – Ropotovo
Budućnost (P) – Nebeski anđeli
OFK Brzi brod – GFK Dubočica
Mladost (M) – Pusta reka
Fudbalski klub „Željuša“ u nedelju od 13:30 časova dočekuje u Dimitrovgradu ekipu „Sloge“ Veliko selo u okviru 11. kola Opštinske lige Pirot. Željušani su trenutno peti na tabeli sa 16 bodova, dok su njihovi gosti treći sa 19 osvojenih bodova.
Tabela – Opštinska liga Pirot
1 | Senjak | 10 | 9 | 1 | 0 | 40 | 9 | +31 | 28 | |||||||||||||||||||||
2 | Rajko Mitić | 10 | 8 | 1 | 1 | 49 | 12 | +37 | 25 | |||||||||||||||||||||
3 | Sloga | 9 | 6 | 1 | 2 | 25 | 13 | +12 | 19 | |||||||||||||||||||||
4 | Pobeda | 10 | 5 | 3 | 2 | 23 | 17 | +6 | 18 | |||||||||||||||||||||
5 | Željuša | 8 | 5 | 1 | 2 | 29 | 13 | +16 | 16 | |||||||||||||||||||||
6 | Sloboda | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 28 | -10 | 13 | |||||||||||||||||||||
7 | Rongo Siti | 9 | 3 | 0 | 6 | 22 | 23 | -1 | 9 | |||||||||||||||||||||
8 | Mladost | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 20 | -8 | 9 | |||||||||||||||||||||
9 | Nišavac | 9 | 3 | 0 | 6 | 15 | 35 | -20 | 9 | |||||||||||||||||||||
10 | Jerma | 9 | 1 | 5 | 3 | 15 | 16 | -1 | 8 | |||||||||||||||||||||
11 | Temac | 8 | 2 | 0 | 6 | 12 | 20 | -8 | 6 | |||||||||||||||||||||
12 | Veliki Suvodol | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | 35 | -27 | 5 | |||||||||||||||||||||
13 | Lokomotiva | 9 | 0 | 2 | 7 | 6 | 33 | -27 | 2 | |||||||||||||||||||||
Parovi 11. kolo – Opštinska liga Pirot
Subota:
Senjak – Nišavac
Mladost – Rongo Siti
Nedelja:
Lokomotiva – Temac
Veliki Suvodol – Sloboda
Željuša – Sloga
Jerma – Rajko Mitić
Slobodan: Pobeda
A. Todorov
Foto: Toni Aleksov