Футбол /Зона Юг/: „Балкански“ с рутинна победа срещу „Лужница“ в Димитровград

Футболистите на „Балкански“ постигнаха вчера в СК „Парк“ рутинна победа с резултат 3:0 (2:0) срещу отбора на „Лужница“ от Бабушница. Срещата бе от 17-ия кръг от първенството на футболната Зона Юг. Точни за димитровградчани бяха Саша Васов в 45-ата минута от 11-метров наказателен удар и Никола Ранджелов, който се разписа на два пъти в 34-ата и 80-ата минута на мача.

Във временното класиране „Балкански“ заема 3-о място с 36 спечелени точки, колкото има и вторият в подреждането „Пчиня“, който е с мач по-малко от димитровградчани. И двата тима са на 5 точки от лидера „Дубочица“, който вчера в Лесковац претърпя домакинска загуба 0:1 от отбора на „Пуста Река“ /Бойник/.

В следващия кръг възпитаниците на Небойша Рангелов гостуват в Орашйе на „Будучност“, който е 7-и в таблицата с 10 точки по-малко от „Балкански“.