Футбол – Зона Юг: „Балкански“ загуби с 2:0 от „Морава“

Футболистите на „Балкански“ отстъпиха като гости с 2:0 (1:0) на „Морава“ в срещата от 21-ия кръг от първенството на футболна Зона Юг, която вчера бе изиграна във Владичин Хан. И двата отбора завършиха двубоя с по 10 души на терена. При гостите от Димитровград Пешев бе изгонен още в 3-та минута, докато при домакините Цветкович бе наказан с втори жълт /червен/ картон и напусна играта в 44-та минута на мача.

„Балкански“ продължава да е трети във временното класиране с 42 точки. В следващия кръг димитровградчани посрещат в СК „Парк“ отбора на „Танаско Райич“ от Пирот, който направи равен 1:1 с „Лужница“ и е четвърти в таблицата с 34 точки в актива си.

В битката за промоция в Сръбска лига – Изток, двубоят между „Пчиня“ и „Дубочица“ завърши при резултат 2:2. Лесковчани са водачи в класирането с 51, докато „Пчиня“ заема второ място с 46 точки.