Peti uzastopni trijumf “Mladosti” – Pao i “Vihor” na Peskari

U 18. kolu Pčinjske okružne lige, fudbaleri „Mladosti” pobedili su „Vihor“ iz Bujanovca rezultatom 3:1 (2:0) i tako došli do petog uzastopnog trijumfa u prvenstvu.

“Mladost” je od samog početka susreta na stadionu “Peskara” u Bosilegradu krenula furiozno. Već u 11. minutu Jojić je pokazao da ima svoj dan, tako da je njegov majstorski šut završio u mreži protivnika. Brzina i spretnost Spasića donela je ubrzo i drugi pogodak zeleno – belima. Rezultatom 2:0 otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu, Bosilegrađani su kontrolisali igru na sredini terena, a u 68. minutu preko Georgieva povećali prednost na 3:0. Međutim, pred sam kraj utakmice u 85. minutu, igrač domaćih je zaustavio loptu rukom u kaznenom prostoru. Radivojević je sa bele tačke smanjio rezultat, a ujedno i postavio konačnih Mladost – Vihor 3:1.

“Mladost“ je ubedljivo prva na tabeli sa 46 osvojenih bodova, 13 više u odnosu na drugoplasiranu “Luginu“. Upravo ova dva rivala odmeriće snage u narednom 19. kolu.