Зона Юг: „Балкански“ допусна нова загуба у дома – „Власина“ взе точките в Димитровград

Футболистите на „Балкански“ претърпяха вчера в СК „Парк“ в Димитровград домакинска загуба от „Власина“ /Власотинце/ с резултат 1:2 (1:1). Срещата бе от 24-ия кръг от първенството на футболна Зона Юг.

Димитровградчани излязоха напред в резултата в 28-та минута на мача с попадение на Стоянов. В 41-та минута гостите от Власотинце възстановиха равенството чрез Джокич. Крайното 1:2 в полза на „Власина“ оформи Стоянович в 61-та минута.

„Власина“ продължава с добрата форма в пролетния дял от първенството, докато „Балкански“ претърпя четвърта поредна загуба, но остава трети във временното класиране с 42 точки в актива си.

В следващия кръг възпитаниците на Небойша Рангелов гостуват на отбора на „Вранска Баня“, който е седми в таблицата с 36 точки.