Зона Юг: „Балкански“ спечели срещу „Слога“ от Лесковац с 2:1

В срещата от третия кръг от първенството на Зона Юг, която бе играна на 1 септември т.г. в Димитровград, футболистите на „Балкански“ извоюваха домакинска победу срещу „Слога“ от Лесковац с резултат 2:1 (2:1).

За димитровградския отбор се разписаха Денис Иванов в 1-ата и Александър Нацков във 2-ата минута на мача. Единственото попадение за Лесковчани отбеляза Костич от пряк свободен удар в 37-ата минута на двубоя.

След три изиграни срещи „Балкански“ е със две победи и една загуба и със 6 спечелени точки в актива си се намира в горната част в таблицата.

В следващия, 4-ти кръг от първенството, възпитаниците на Небойша Рангелов гостуват идния уикенд във Владичин Хан на състава на „Морава“.