Zona jug: Treći uzastopni poraz „Mladosti“

U trećem kolu Zone jug fudbaleri „Mladosti“ iz Bosilegrada pretrpeli su treći uzastopni poraz, pošto su 2. septembra na stadionu „Peskara“ izgubili od ekipe OFK „Niš“ rezultatom 2:1.

Nišlije su povele u 28. minutu preko Pejčića, da bi nakon četiri minuta golom Miljkovića povisili prednost na 2:0. „Mladost“ je pred više od 150 navijača na Peskari pokazala dobru igru, ali nije uspevala da zatrese mrežu protivnika sve do 73. minuta. Tada je Petrović sa 11 metara zakucao loptu u mrežu gostiju, za konačnih „Mladost“ – OFK „Niš“ 1:2.

Nakon ovog kola bosilegradski zeleno-beli su jedina ekipa bez osvojenog boda i zauzimaju poslednje mesto na prvenstvenoj tabeli. U narednom kolu „Mladost“ gostuje „Vranjskoj banji“.