Polufinale Kupa Srbije – Pirotski okrug: „Balkanski“ izgubio u Pirotu, „Željuša“ bolja od „Lužnice“

U polufinalu Kupa Srbije – Pirotski okrug, juče su svoje mečeve odigrali dimitrovgradski predstavnici, „Balkanski“ i „Željuša“.

„Balkanski“ je u Pirotu poražen od domaćeg „Jedinstva“ rezultatom 4:1. Utakmica u Pirotu prekinuta je u 75. minutu, zbog nedоvoljnog broja igrača gostiju iz Dimitrovgrada, koji su u tom momentu ostali sa sedmoricom na terenu.

Za razliku od „Balkanskog“, fudbaleri „Željuše“ savladali su u SC “Park“ u Dimitrovgradu sa 1:0 podmlađeni sastav „Lužnice“ iz Babušnice i na taj način obezbedili finale. Jedini pogodak na meču delo je Zlatanova u 8-om minutu.

Termin finalne utakmice Kupa Srbije na teritoriji Pirotskog okruga između „Željuše“ i „Jedinstva“ iz Pirota još uvek nije poznat, čeka se odluka FSRIS.