Fudbal-Opštinska liga Pirot: Stefan Jordanov predvodio Željušu do pobede

Fudbaleri „Željuše“ savladali su juče u Dimitrovgradu rezultatom 4:1 (1:1) ekipu „Rongo Siti“ iz Pirota, u 25. kolu Opštinske lige Pirot.

„Željuša“ je povela golom Stefana Jordanova u 27. minutu. Piroćanci u 44. minutu stižu do izjadnačenja preko Stamenkovića. U uvodnim minutama drugog poluvremena Denis Botev vraća vođstvo „Željuši“. U 70. minutu najbolji akter na terenu Stefan Jordanov svojim drugim pogotkom na meču povećava na 3:1. Konačnih 4:1 za željušane postavlja Nemanja Kocev u 87. minutu.

Kolo pre kraja prvenstva izabranici Dragana Dončeva obezbedii su četvrto mesto u konačnom poretku. U poslednjem 26. kolu, koje je na programu idućeg vikenda „Željuša“ gostuje „Slobodi“ iz Rasnice.