Bosilegradska „Mladost“ sigurna u Belom Polju

Iako su u prethodnom kolu overili šampionsku titulu, fudbaleri „Mladosti“ su juče, 27. maja ostvarili još jednu pobedu u nizu savladavši na gostovanju ekipu „Čelika“ iz Belog Polja rezultatom 1:3 (1:0), u okviru 24. kola Pčinjske okružne lige.

Domaćin je golom Mitića u 15. minutu rešio prvo poluvreme u svoju korist rezultstom 1:0. U drugom poluvremenu „Mladost“ je stigla do preokreta. U 55. minutu Dinov je izjednačio na 1:1. U 71. minutu Vasev je doneo prednost zeleno – belima, da bi u 90. Georgijev postavio konačnih „Čelik“ – „Mladost“ 1:3.

Nakon ovog kola bosilegradski tim je upisao na svom kontu 61 bod. U narednom 25. kolu „Mladost“ dočekuje na stadionu Peskara u Bosilegradu ekipu OFK „Alakince“.