Fudbaleri “Mladosti” nizali golove na Peskari

Fudbaleri “Mladosti su proteklog vikenda na svom terenu na Peskari napravili pravi fudbalski spektakl savladavši ekipu „Južna pruga“ iz Vladičinog Hana sa 9:0, u utakmici 22. kola Pčinjske okružne lige.

Odličnom igrom u prvom poluvremenu zeleno-beli su imali veliki kapital od pet gola prednosti. Iako nisu jurili rezultat, sreća je bila na njihovoj strani tako da su se golovi sve do kraja utakmice nizali jedan za drugim.

Strelci: Vladica Vladimirov u 1. minutu iz K.U i 85. minutu, Darko Trajkov u 7., 49. i 65. minutu, Danijel Ivanov u 14. i 30. minutu, Mihajlo Jojić u 16. minutu i Aleksandar Zahariejev u 80. minutu.

Sastav ekipe “Mladosti”: Dimitar Nikolov, Goran Stojkov, Danijel Ivanov, Aleksandar Tasev, Jordan Gligorov, Spasko Penev, Aleksandar Zaharijev, Aleksandar Dinov, Mihajlo Jojić, Vladica Vladimirov i Darko Trajkov. Rezerve: Boban Rangelov, Ljubomir Dinov i Pavle Gašević.

Stadion: Peskara. Gledalaca: 70.