Velika pobeda “Mladosti” na gostujućem terenu nad ekipon “Trešnjevke“

Fudbaleri “Mladosti” iz Bosilegrada ostvarili su drugu uzastopnu pobedu u novom prvenstvu Pčinjske okružne lige i time izbili u vrh tabele sa 6 osvojenih bodova. Zeleno-beli bili su ubedljivi protiv fudbalera “Trešnjevke” iz Lopardinaca i savladali ih sa 8:2.

Bosilegrađani su poveli na samom startu utakmice u 5. minutu golom Ljubića, da bi Milenković u 8. minutu duplirao prednost. Međutim, domaća ekipa golom Đorđevića u 24.minutu smanjuje prednost “Mladosti”.

Svoj drugi gol za zeleno-bele Ljubić postiže u 28. minutu. Još jedan pogodak za domaću ekipu Đorđević postiže u 36. minutu. Minut kasnije pogotkom Jordanova i Ljubića u 38. minutu, “Mladost” vodi sa 5:2.

U drugom poluvremenu utakmice bosilegradski fudbaleri kreću sa ofanzivnijom igrom i zasluženo odnose tri boda, golovima Jordanova u 54. minutu, Tasića u 72. minutu i Ljubića u 74. minutu.