Тенис на маса: „Младост“ загуби от „Антиспин“ с резултат 4:2

В 13-ия кръг от първенството на Качествената лига А на Съюза по тенис на маса на Централна Сърбия, отборът на „Младост“ загуби през изминалия уикенд в Босилеград от отбора на „Антиспин“ от Ниш с резултат 4:2.

Преслав Пиперов записа две победи за „Младост“. Той се наложи най-напред с 3:0 срещу Душан Йоцич, а след това с идентичен резултат и над Деян Митич. Лука Николов и Никола Захариев претърпяха по две загуби.

Старши-треньорът на Младост Никола Талески изтъкна, че остава жал за победата, имайки предвид, че Никола Захариев е изпуснал във втория гейм при резултат 1:0 за „Младост“ да отбележи втора точка за неговият отбор, тъй като е водил в 5-ия гейм със 7:1 и е позволил да загуби от Деян Митич.

В следващия кръг Клубът по тенис на маса „Младост“ гостува на отбора на „Елид“ от Долен Душник идния уикенд.