„Младост“ победи „Бор 2“, “Цариброд“ загуби от „Власина“

В 22-ия кръг на Качествената лига А на Съюза по тенис на маса на Централна Сърбия, Клубът по тенис на маса „Младост“ победи с 4:1 отбора на „Бор 2“, докато „Цариброд“ загуби при гостуването си на „Власина“ с резултат 4:3 гейма.

По две победи за босилгерадския отбор записа Преслав Пиперов. Той се наложи с 3:0 гейма над Лазар Йованович и Марко Стоянович. По една победа добавиха Милян Илиев и Лука Николов. Илиев с 3:2 спечели срещу Ненад Велинович, докато Николов бе по-добър от Лазар Йованович.

За разлика от „Младост“, „Цариброд“ загуби от „Власина“ мача, който решаваше, кой от двата отбора ще играе следващия сезон във Втора лига.

В следващия кръг „Цариброд“ и „Младост“ ще се изправят един срещу друг. Мачът ще бъде игран в Спортния комплекс Парк в Цариброд идния уикенд.