„Balkanski“ savladao „Moravu“ u Dimitrovgradu

U 13. kolu fudbalske “Zone Jug“ fudbaleri Balkanskog savladali su danas sa 2:1 (1:0) ekipu „Morave“ iz Vladičinog Hana na stadionu u “Sportskom centru Park“ u Dimitrovgradu. Strelci za domaću ekipu bili su Branislav Ivanov u 38-om i Lazar Manić u 51-om minutu, dok je jedini pogodak za goste postigao Miljan Pešić u 68-om minutu meča.

Posle nekoliko poluprilika i stative Rangelova, Balkanski je u 38-om minutu došao u vođstvo. Nakon odličnog centaršuta Denisa Ivanova, Branislav Ivanov je sa nekih 5-6 metara glavom smestio loptu iza leđa nemoćnog golmana “Morave”. Prednost domaćina udvostručio je Lazar Manić u 51-om minutu. Gosti su u 68-om minutu smanjili na 2:1 pogotkom Pešića, što se na kraju ispostavilo i kao konačan rezultat meča.

U sledećm 14. kolu narednog vikenda FK “Balkanski” dočekuje u Dimitrovgradu ekipu “Vranjske Banje”.