Fudbal: Ubedljiva pobeda „Željuše“ na startu prolećnog dela prvenstva

Fudbaleri „Željuše“ savladali su danas u Sportskom centru Park u Dimitrovgradu ekipu „Temca“ iz Temske rezultatom 3:0 (1:0), u 14-om kolu Opštinske lige Pirot. Domaćin je poveo u 32. minutu pogotkom Denisa Boteva sa bele tačke. Na 2:0 povisio je Danijel Igov u 72. minutu, a samo dva minuta kasnije Stefan Jordanov postavlja konačnih 3:0 za Željušu.

„Željuša“ se nalazi na deobi 5-og mesta sa 21 osvojenim bodom, koliko je sakupila i „Mladost“ iz Malog Suvodola. U narednom 15-om kolu, koje je na programu idućeg vikenda, „Željuša“ gostuje u Staničenju ekipi „Nišavca“.