“Mladost” u seriji pobeda: “Levosoje” poraženo na Peskari

Fudbaleri “Mladosti” pobedili su na domaćem terenu ekipu „Levosoje“ iz Bujanovca rezultatom 2:0, u utakmici 19. kola Pčinjske okružne lige. Domaća ekipa je odlično odigrala prvo poluvreme današnjeg meča, tako da je posle 45. minuta vodila sa 2:0.

Aleksandar Zaharijev je doveo u vođstvo ekipu „Mladosti“ na samom startu utakmice u 2. minutu, da bi samo pet minuta kasnije Danijel Ivanov povećao prednost za zeleno-bele.

Drugo poluvreme donelo je velika uzbuđenja, ali ne i golove. Gosti su svoju šansu propustili u 85. minutu, pošto je golman Dimitar Nikolov odbranio dosuđeni jedanaesterac.

Nakon ovog kola “Mladost” zauzima 4. mesto na tabeli sa 37 osvojenih bodova.

Sastav ekipe „Mladosti“: Dimitar Nikolov, Goran Stojkov, Danijel Ivanov, Spasko Penev, Miroslav Vasev, Jordan Gligorov, Miroslav Georgiejev, Aleksandar Zaharijev, Dalibor Mitkov, Ljubomir Dinov i Aleksandar Dinov. Rezerve: Boris Čipev i Vladica Vladimirov.