„Mladost“ osvojila titulu prvaka u Pčinjskoj okružnoj ligi!

Tri kola pre kraja prvenstva fudbaleri „Mladosti“ iz Bosilegrada osvojili su titulu prvaka u Pčinjskoj okružnoj ligi. “Zeleno-beli“ su osigurali prvo mesto, nakon što su u utakmici 22. kola koja je odigrana 20. maja na stadionu Peskara u Bosilegradu savladali ekipu „Pavlovca“ rezultatom 5:0 (2:0).

Golovima Zaharijeva u 4. i 45. minutu „Mladost“ je rešila prvo poluvreme u svoju korist sa 2:0. U drugom delu igre domaćin je nastavio sa napadačkom igrom, što je rezultiralo sa još tri pogotka u mreži Pavlovčana. Strelci su bili Jojić (50), Vasev (57), i Spasić (66. minut).

Nakon ove pobede „Mladost“ je sa 58 bodova i matematički overila titulu, ostavivši najbliže pratioce „Luginu“ i „Vihor“ na 13, odnosno 22 boda zaostatka. U narednom kolu bosilegradski fudbaleri su slobodni.