Отборът „Краин дол – Чико градньа“ е победител в турнира по футбол на малки врати „Босилеград 2018“

Отборът „Краин дол – Чико градньа“ спечели турнира по футбол на малки врати за мъже „Босилеград 2018“, който се проведе в рамките на „Босилерадско спортно лято“. Във финалната среща, която бе играна снощи победителите в турнира се наложиха над отбора „Брест“ с резултат 5:3. В мача за трето място „Динов бау“ надделя с убедителните 5:1 над „Андак“.

Турнирът бе игран в три възрастови категории – „деца младша“, „деца старша възраст“ и „мъже“. При децата младша и старша възраст победителите станаха отборите „Неки нови клинци“ относно „Bad boys“. Кметът на община Босилеград Владимир Захариев връчи наградите на най-добрите в това спортно състезание.

Организатор на тазгодишното издание на турнира по футбол на малки врати в Босилеград е местния футболен клуб „Младост“ под патронажа на община Босилеград.