Зона юг: „Балкански“ с гостуваща загуба в Медошевац

Футболистите на „Балкански“ претърпяха гостуваща загуба с резултат 3:0 (0:0) от отбора на „Младост“ от Медошевац. Мачът от втория кръг на първенството на футболна Зона Юг бе игран на 26-ти август в Медошевац.

За домакините се разписаха Вукоичич в 55-ата, Раимович в 82-ата и Глигоревич в 85-ата минута на мача. „Балкански“ приключи срещата с десет души на терена, тъй като в 83-ата минута Никола Чирич получи втори жълт, относно червен картон.

Димитровградчани в момента имат по една победа и загуба. В следващия, трети кръг от първенството възпитаниците на Небойша Рангелов посрещат в Спортния комлекс „Парк“ в Димитровград отбора на „Слога“ от  Лесковац.