Зона Юг: „Балкански“ и „Ябланица“ разделиха точките в Медведжа

Отборите на „Балкански“ и „Ябланица“ завършиха 1:1 (1:0) срещата от 11-ия кръг от първенството на футболна Зона Юг, която бе играна на 28 октомври в Медведжа.

Домакините излезоха напред в резултата с гол на Райчевич в 7-ата минута. Гостите от Димитровград спечелиха точка чрез Ранджелов, който вкара в 87-ата минута на мача.

Във временното класиране „Балкански“ е 7-ми със 17 спечелени точки. В следващия кръг димитровградските футболисти посрещат през идния уикенд в Спортен комплекс „Парк“ опашкаря в класирането отбора на „Младост“ от Босилеград.