Зона Юг: „Балкански“ надигра „Будучност“ /Орашйе/ с 3:0

В среща от 14-ия кръг от първенството на футболна Зона Юг, ФК „Балкански“ се наложи с категоричното 3:0 (1:0) над отбора на „Будучност“ / Орашйе/. Мачът на стадиона в Спортен комплекс „Парк“ в Димитровград бе игран на 18 ноември т.г.

Данило Васов отбеляза първия гол в 23-ата минута с удар с глава. Александър Нацков от дузпа удвои преднината за домакините пет минути след подновяването на играта. Осем минути преди края на мача Стефан Тодорович оформи крайния резултат 3:0 в полза на димитровградчани.

С тази победа възпитаниците на Небойша Рангелов се изкачиха на 4-то място във временното класиране с актив от 26 точки.

В последния кръг от есенната част на първенството, „Балкански“ гостува в Ниш на едноименния отбор, който е с една точка по-малко от димитровградските футболисти. Сблъсъкът е насрочен през идния уикенд.