БК „Димитровград“ загуби от „Fair play“ в Ниш с 98:77

В срещата от последния, 13-ия кръг на есената част от първенството на Първа регионална лига – група Изток, баскетболистите на Димитровград претърпяха гостуваща загуба от „Fair play“ с резултат 98 на 77 точки (29:25, 25:22, 25:16, 19:14). Мачът в Ниш бе игран на 22 декември т.г.

След края на есения полусезон димитровградските баскетболисти са 4-ти в таблицата. Те са с актив 9 победи и 4 загуби. Класирането оглавяват отборите на „Fair play“ и „Радник“ с 11 успеха и 2 поражения.

Втората част от първенството ще започне във втората половина на януари идващата година. Възпитаниците на Боян Йованович ще гостуват в Алексинац на „Ястребац“.