Buran derbi u Dimitrovgradu pripao „Vlasini“

U 21. vanrednom kolu Zone Jug, fudbaleri „Vlasine“ iz Vlasotinca savladali su juče u Sportskom centru “Park“ u Dimitrovgradu domaći „Balkanski“ rezultatom 0:2 (0:0).

Strelci za gostujući tim bili su Nemanja Đokić u 74. i Nebojša Marković u 90. minutu. „Balkanski“ je meč završio sa dva igrača manje na terenu. Crvene kartone dobili su Saša Vasov u prvom i Aleksandar Nackov u drugom poluvremenu.

Ovim porazom izabranici Nebojše Rangelova su pali za poziciju niže na tabeli i trenutno su četvrti sa 36 bodova. „Vlasina“ je preuzela lidersko mesto sa 46 bodova, s tim što drugoplasirana „Pčinja“ ima bod i utakmicu manje.

U narednom kolu, koje je na programu za vikend, „Balkanski“ ide na megdan ekipi „Puste Reke“ iz Bojnika.