Zona Istok: “Balkanski” savladao “OFK 019” sa 6:0

Nakon ubedljive pobede na otvaranju sezone protiv “Lužnice”, fudbaleri “Balkanskog” upisali su još ubedljiviji trijumf. Ovoga puta izabranici Nebojše Rangelova su u Sportskom centru Park u okviru drugog kola Zone Istok savladali ekipu “OFK 019” rezultatom 6:0 (2:0).

Po dva puta u listu strelaca za domaći tim upisali su se Nikola Ćirić (6. i 82. minut) i Davor Petrov (33. i 74, minut), dok su jednom mrežu gostiju tresli Stefan Todorović (57. minut) i Nikola Ranđelov (84. minut).

Duel u Dimitrovgradu je kao i prošlog puta igran bez prisustva publike, uz strogo pridržavanje svih propisanih epidemijskih mera. U sledećem kolu “Balkanski”sa makismalim bodovnim saldom, bez primljenog i sa 10 postignutih golova, gostuje ekipi “OFK Knjaza” narednog vikenda u Knjaževcu.