КЛА „Балкан“ с два медала от състезанието в Крушевац

Състезателките на Клуба по лека атлетика „Балкан“ от Цариброд Маша Милич и Яна Борисов спечелиха два медала на първенството на Централна Сърбия за девойки младша възраст, което през изминалия уикенд се проведе в Крушевац.

Маша Милич спечели сребърен медал в дисциплината скок на височина, докато Яна Борисов грабна бронзово отличие в същата дисциплина.

Председателят на „Балкан” Александър Марков остана изключително доволен от резултатите, които постигнаха младите царибродски състезателки.

„Маша и Яна се представиха много добре на състезанието в Крушевац и заслужено спечелиха медали. За пореден път те показаха великолепния си талант и мога свободно да кажа, че представляват бъдещето на царибродската атлетика”, каза Марков.

Организатор на състезанието, което събра над 100 спортисти, е Федерацията по лека атлетика на Централна Сърбия и Клубът по лека атлетика „Крушевац“.