КТМ „Цариброд“ извоюва победа във Враня

Клубът по тенис на маса „Цариброд“ извоюва гостуваща победа срещу състава на „Топ Спин 2“ с резултат 4:3. Двубоят от втория кръг на Качествената А лига на федерацията по тенис на маса на централна Сърбия бе игран през изминалия уикенд във Враня.

Гостите от Цариброд започнаха добре срещата и след два гейма имаха преднина от 2:0. След това домакините от Враня обърнаха резултата 3:2 благодарение на Александър Маркович и Стефан Тошич. Зоран Василов успя да изравни на 3:3 след което бе игран решаващия 7-ми гейм. Царибродските състезатели Александър Соколов и Ненад Стоянов бяха по-добри с 3:2 от дубъла Александър Маркович – Стефан Тошич и донесоха победата за „Цариброд“,

След тази победа, „Цариброд“ се намира в самият връх на таблицата с две победи. В следващия кръг те ще премерят силите със състава на „Наисус“ от Ниш. Срещата ще бъде играна в спортната зала в Цариброд.