Отборът на „Азуро Матлекс“ спечели турнира по футбол на малки врати в Цариброд

Отборът на „Азуро Матлекс“ спечели 59-ото издание на традиционния турнир по футбол на малки врати в Цариброд тъй като в големия финал се наложи над „Хотел Сакс Балкан“ с резултат 2:1. Победителите спечелиха 250.000 динара, докато класираният на второ място получи 130.000 динара.

Трето място в турнира зае отборът „Стоварище Стоянович“, който се наложи над състава на „Легенде“ с 4:0. Петото място завоюва „Райк Промет Ниш“, а шестото – „Цап-Цап“. Класираният на трето място отбор получи 100 000, четвъртият 50 000, петият 40 000 и шестият 30 000 динара. За най-добър играч при мъжете бе избран Данило Васов от отбора на „Азуро Матлекс“, а най-добър вратар в турнира е Воислав Илич от „Стоварище Стоянович“.

При децата младша възраст първо място зае отборът на „Орлови Либеро”, който победи на финала „Реал Цариброд” с 3:0. Третото място спечели „Цариброд Юнайтед“, който надигра „Балкански“ с 3:0. Победител при децата старша възраст е отборът на „Озрен“, който във финалната среща надделя над „Шраф Шоп“ след изпълнение на дузпи с резултат 5:3, а третото място зае „Раднички Пирот“, който бе по-добър от отбора „Дупли Гурмани“ с резултат 2:0. Организаторите наградиха най-добрите отбори при децата младша и старша възраст със спортни екипировки.

Организатори на това спортно събитие бяха Туристическа организация Цариброд и Спортния съюз Цариброд, под патронаж на Община Цариброд.