Karatisti „Caribroda“ osvojili 6 medalja u Čačku

Šestoro članova Karate kluba „Caribrod“ iz Dimitrovgrada osvojilo je isto toliko medalja – po 3 srebrne i bronzane na 17. izdanju turnira “Čačanski pobednik 2017“ koji je 17. decembra održan u Čačku.

Srebrne medalje osvojili su Marko Todorov, koji je u finalu u konkurenciji seniora izgubio od prvaka Balkana Stefana Suvajčevića, člana KK „Roda“ iz Beograda, zatim kata tim u sastavu – Elena Kamenov, Sandra Ilijev i Kristina Gocev, koja se ujedno okitila srebrnim odličjem i u pojedinačnoj konkurenciji. Bronzane medalje pojedinačno osvojili su Uroš Lekov, Sandra Ilijev i Elena Kamenov. Za ekipu „Caribroda“ nastupio je i Marko Pejčev, ali bez uspeha.

Turnir koji je okupio 308 karatista iz 31 kluba organizovali su Karate savez uže Srbije, Karate klub „Sloboda“ i grad Čačak.

A. Todorov (Izvor i foto: Fejsbuk stranica Karate klub Caribrod – Dimitrovgrad)

Tekst je deo projekta „Građanski servis i manjinska zajednica“ koji se sufinansira sredstvima Opštine Dimitrovgrad u okviru medijskog konkursa za 2017. godinu.

Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.