“Mladost” dobila utakmicu protiv “BSK-a” službenim rezultatom

Utakmica 13. kola Pčinjske okružne lige između ekipa “Mladosti” iz Bosilegrada i “BSK” iz Bujanovca koja je minulog vikenda igrana u Bosilegradu prekinuta je sredinom prvog poluvremena zbog toga što su gosti iz Bujanova navodno usled povreda ostali sa 6 igraća na terenu. Ovaj meč registrovan je službenim rezultatom 3:0 u korist bosilegradskog tima.

U izjavi za portal FAR trener “Mladosti” Vladica Manasiev je rekao da je ekipa iz Bujanovca počela utakmicu sa 10 igrača i da je dvoboj prekinut kod vođstva domaće ekipe sa 1:0. On je dodao da su u razmaku od samo nekoliko minuta četvorica igrača gostujućeg tima legla na teren bez ikakvog kontakta sa domaćim fudbalerima i da je kao krajnji epilog usledio prekid utakmice.

“Mladost” se nalazi na 5. mestu na tabeli sa 16 osvojenih bodova, a u narednom kolu izabranici trenera Vladice Manasieva su slobodni.